Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 2.0
Miss KoreaRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0