Titles you rated
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0- Steel Troops Season 3Rated ★ 3.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 4.5- 원피스 3기Rated ★ 5.0