Series
Ratings
197
Lala LandRated ★ 3.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Coffee, Do Me a FavorRated ★ 5.0- Love Frequency 37.2Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
True BloodRated ★ 5.0
True BloodRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Touching YouRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
SCANDALRated ★ 3.0
GenyaRated ★ 1.5- 聖なる怪物たちRated ★ 2.5
The 101st ProposalRated ★ 3.5- URAKARARated ★ 1.0