Titles you rated
Lake PlacidRated ★ 2.5
AnatomyRated ★ 2.0
HellcatsRated ★ 1.0
The HauntingRated ★ 3.0
Hellbound: Hellraiser IIRated ★ 1.5- Vampire Cop RickyRated ★ 1.5
Cowboys & AliensRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 1.0
GremlinsRated ★ 1.5
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 3.5
Tears in the AmazonRated ★ 1.0- Bride of ChuckyRated ★ 1.0
Inside MenRated ★ 3.5
Evil DeadRated ★ 3.0
The CollectorRated ★ 3.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 1.0
ColossalRated ★ 1.0
DaredevilRated ★ 2.5
WindstruckRated ★ 2.5