Movies
Ratings
260
Me Before YouRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 1.0
SpotlightRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 2.0
SpectreRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5