Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 3.0
Rosy LoversRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 2.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0