Series
Ratings
31
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5