Titles you rated
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5