Series
Ratings
173
Voice season1Rated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon BallRated ★ 4.5