Titles you rated
The MatchRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 1.5
The InternRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 1.0
KingmakerRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
CasablancaRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The King of ComedyRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 1.0
12 Angry MenRated ★ 4.0