Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
It’s Okay!Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
HopelessRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.5
Fallen LeavesRated ★ 3.5