Titles you rated
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 1.5
May 18Rated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
Interview with the VampireRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0