Movies
Ratings
101
King KongRated ★ 1.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 1.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 1.5
My PaparottiRated ★ 1.5