Titles you rated
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
The Confidence Man JPRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5