Movies
Ratings
148
TRON: LegacyRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
HindsightRated ★ 3.5
HannaRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 3.0
3:10 to YumaRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
Man on a LedgeRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.5