Movies
Ratings
96
The TunnelRated ★ 2.0
Don't ClickRated ★ 1.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 3.0
The VowRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 3.0