Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 2.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
The EyesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0