Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
HerRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 4.0
LegendRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.5