Movies
Ratings
36
The IncrediblesRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5