Titles you rated
Fists of LegendRated ★ 3.5
A Long VisitRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
BestsellerRated ★ 4.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 2.5
Penny PinchersRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 2.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 2.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 2.5
Chicken RunRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.5
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 3.0
Man of VendettaRated ★ 4.0
An Ethics LessonRated ★ 2.0
HowlingRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 3.5
See You After SchoolRated ★ 3.5