Titles you rated
Blue ValentineRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 5.0
April StoryRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
Our SunhiRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 5.0
The LoverRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 3.5
As Tears Go ByRated ★ 3.0
RoomRated ★ 4.5
The Piano TeacherRated ★ 4.5
A PetalRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 3.5
Betty BlueRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0