Movies
Ratings
729
AladdinRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 3.0
GeniusRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
DangalRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 2.0
Tomb RaiderRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0