Titles you rated
District 13: UltimatumRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 2.5
The KillerRated ★ 3.5
Wet DreamsRated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 1.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
CrankRated ★ 3.0
FailanRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5
Lethal Weapon 3Rated ★ 3.5
ActressesRated ★ 1.5
Samaritan GirlRated ★ 0.5
Total RecallRated ★ 4.0