Titles you rated
If OnlyRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.5
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 3.0
ScoutRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
I, FrankensteinRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0