Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 3.5
PresidentRated ★ 3.5
Strike LoveRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Beyond the CloudsRated ★ 4.0
The Great King, SejongRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 3.0
Spring WaltzRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.5
GourmetRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.5
Inspiring GenerationRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 2.5
MidasRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5