Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5- VirusRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.0
MantisRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5
AliensRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
Love and MonstersRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Noisy MansionRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
White BirdRated ★ 4.5