Movies
Ratings
614
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
SplitRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
PushRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.5