Movies
Ratings
181
RealRated ★ 1.5
New WorldRated ★ 4.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
AllegiantRated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5