Titles you rated
 The World of LoveRated ★ 5.0 The World of LoveRated ★ 5.0
 One Battle After AnotherRated ★ 5.0 One Battle After AnotherRated ★ 5.0
 Princess MononokeRated ★ 4.0 Princess MononokeRated ★ 4.0
 No Other ChoiceRated ★ 4.5 No Other ChoiceRated ★ 4.5
 Venom: The Last DanceRated ★ 2.5 Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
 Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 4.0 Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 4.0
 Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.0 Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.0
 Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5 Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
 Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5 Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
 How to Train Your DragonRated ★ 4.5 How to Train Your DragonRated ★ 4.5
 Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5 Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
 Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5 Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
 HappyendRated ★ 4.5 HappyendRated ★ 4.5
 The SubstanceRated ★ 3.0 The SubstanceRated ★ 3.0
 ConclaveRated ★ 3.5 ConclaveRated ★ 3.5
 AnoraRated ★ 4.5 AnoraRated ★ 4.5
 Mickey 17Rated ★ 3.5 Mickey 17Rated ★ 3.5
 The BrutalistRated ★ 4.0 The BrutalistRated ★ 4.0