Movies
Ratings
315
MonsterRated ★ 2.5
WishRated ★ 0.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
The MistRated ★ 0.5
Beau Is AfraidRated ★ 0.5
Decision to LeaveRated ★ 0.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 5.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.5
SoulRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.5