Titles you rated
The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.5
Children of NobodyRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Her Private LifeRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
MotherRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 4.0