Movies
Ratings
704
CallRated ★ 0.5
The Half of ItRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
FracturedRated ★ 3.0
A Street Cat Named BobRated ★ 2.0
ContagionRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.5
CountdownRated ★ 2.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.0
Molly's GameRated ★ 4.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Red LightsRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
ExitRated ★ 0.5
RushRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
SpreadRated ★ 3.5