Movies
Ratings
789
HerRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.0
CocktailRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
StargateRated ★ 5.0
The RoadRated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0