Titles you rated
JTBC LectureRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 4.5
Terror in ResonanceRated ★ 4.0
Slayers RevolutionRated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0