Titles you rated
The RiteRated ★ 1.5
The EyeRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 2.0
SignsRated ★ 2.0
Rush HourRated ★ 2.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 1.0
The Descent: Part 2Rated ★ 1.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 2.0
Grave EncountersRated ★ 2.0
PandoraRated ★ 2.5
TriangleRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
FluRated ★ 2.0
MartyrsRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 2.0
The BoyRated ★ 2.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0