Movies
Ratings
140
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 5.0
American PieRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
My Ordinary Love StoryRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0