Titles you rated
ForgottenRated ★ 2.5
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 4.0
WitRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
MasterRated ★ 2.0
Patema InvertedRated ★ 3.5