Titles you rated
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
Reunited WorldsRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 2.5
EntourageRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Twenty Years OldRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0