Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0