Series
Ratings
49
Reborn RichRated ★ 3.5
MovingRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
The Black SwindlerRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
JinRated ★ 4.5
JinRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.5
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 4.0