Titles you rated
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
The IsleRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 2.5
UpRated ★ 5.0- PapaRated ★ 1.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Prince & MeRated ★ 2.0
Red Riding HoodRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Conduct ZeroRated ★ 4.5