Movies
Ratings
324
American Factory: A Short Conversation with the ObamasRated ★ 3.0
American FactoryRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
ListeningRated ★ 1.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0
JokerRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 3.5
PersonaRated ★ 2.5
AnesthesiaRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
PatersonRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5