Series
Ratings
97
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Dr. FrostRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
GhostRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 2.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.0