Movies
Ratings
850
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 1.5
Face/OffRated ★ 4.5
The Book of FishRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
AntebellumRated ★ 2.0
SplitRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0