Series
Ratings
262- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- 굿데이Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 0.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 1.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0- 남극의 귀염둥이, 황제펭귄 이야기Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.5