Series
Ratings
10
Real MenRated ★ 0.5- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
PERSONA5 the AnimationRated ★ 3.5
Log Horizon: Destruction of the Round TableRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0