Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 5.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Greatest Beer Run EverRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Last Night in SohoRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 5.0
DuneRated ★ 1.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0
The CourierRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0