Titles you rated
Johnny ExpressRated ★ 5.0
The InvasionRated ★ 4.5
Love, SimonRated ★ 4.0
GlassRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.0
The Happytime MurdersRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 5.0
Into the WoodsRated ★ 2.5
Rapture-PaloozaRated ★ 3.5
The VoicesRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
PauletteRated ★ 5.0
The PostRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
The Bling RingRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
The BabysitterRated ★ 4.0
Mood of the DayRated ★ 1.0