Titles you rated
Wakako zake Season 5Rated ★ 5.0
Dexter's LaboratoryRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 5.0
ArcherRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 3.5
Ugly AmericansRated ★ 5.0- Faking ItRated ★ 3.0
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Awkward.Rated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 2.5
Please Love The Useless MeRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0