Titles you rated
The ConcubineRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
RinguRated ★ 4.5
The Art of SeductionRated ★ 4.5
Final Destination 3Rated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
FluRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 5.0